KONST / Litografier / Färglitografi 16218144
nr 1621 8144
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Farmors hus. Signerad, numrerad 289/375. Färglitografi, bildmått: 43x29 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:54:41
500 kr
700 kr
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor